- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja Same Sky Äänimuunttimen tyyppi pietsosähköinen merkinantolaite Asennus ruuvattu Resonanssitaajuus 4kHz Toimintavirta 6mA Toimintalämpötila -30...85°C Halkaisija 28mm Korkeus 25,4mm... Lue lisää
5729,28 €(Sis.alv)
4565,17 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: CEP-2250
- Paino: 17 g
- Halkaisija: 28mm
- Korkeus: 25,4mm
- Kotelon väri: musta
- Resonanssitaajuus: 4kHz
- Asennus: ruuvattu
- Toimintalämpötila: -30...85°C
- Valmistaja: Same Sky
- Toimintajännite: 3...28V DC
- Johdon pituus: 0,15m
- Ulkoiset koot: 39,5x28x25,4mm
- Valaistus: ei ole
- Toimintavirta: 6mA
- Äänen taso: 85dB
- Pakkauskoko: 1080 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
ÄÄÄNIMUUNTIN: PIETSOSÄHKÖINEN MERKINANTOLAITE - RUUVATTU - 4KHZ CEP-2250
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | Same Sky |
| Äänimuunttimen tyyppi | pietsosähköinen merkinantolaite |
| Asennus | ruuvattu |
| Resonanssitaajuus | 4kHz |
| Toimintavirta | 6mA |
| Toimintalämpötila | -30...85°C |
| Halkaisija | 28mm |
| Korkeus | 25,4mm |
| Toimintajännite | 3...28V DC |
| Äänen taso | 85dB |
| Kotelon väri | musta |
| Ulkomitat | 39,5x28x25,4mm |
| Valaistus | ei ole |
| Johdon pituus | 0,15m |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista