- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja Same Sky Asennus johdot Kapasitanssi 20,8nF Toimintajännite 30V DC Toimintalämpötila -20...70°C Korkeus 0,51mm Halkaisija 27mm Resonanssitaajuus 5,1kHz Valaistus ei ole Äänimuunttimen... Lue lisää
1827,24 €(Sis.alv)
1455,97 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: CEB-27D44
- Paino: 10 g
- Halkaisija: 27mm
- Kapasitanssi: 20,8nF
- Korkeus: 0,51mm
- Resonanssitaajuus: 5,1kHz
- Asennus: johdot
- Toimintalämpötila: -20...70°C
- Valmistaja: Same Sky
- Toimintajännite: 30V DC
- Johdon pituus: 0,1m
- Ulkoiset koot: Ø27x0,51mm
- Valaistus: ei ole
- Pakkauskoko: 1200 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
ÄÄÄNIMUUNTIN: PIETSOSÄHKÖINEN MERKINANTOLAITE - JOHDOT - 5,1KHZ CEB-27D44
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | Same Sky |
| Asennus | johdot |
| Kapasitanssi | 20,8nF |
| Toimintajännite | 30V DC |
| Toimintalämpötila | -20...70°C |
| Korkeus | 0,51mm |
| Halkaisija | 27mm |
| Resonanssitaajuus | 5,1kHz |
| Valaistus | ei ole |
| Äänimuunttimen tyyppi | pietsosähköinen merkinantolaite |
| Ulkomitat | Ø27x0,51mm |
| Johdon pituus | 0,1m |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista