- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Automaattisulakkeet
- Autosulakkeet
- Auto hi-fi sulakkeet
- Lämpösulakkeet
- Piirilevysulakkeet
- PTC ylivirtasuojat
- Sulakepitimet
- Sulakevastukset
- Lasiputkisulakkeet
- Sulakesarjat
- Termostaatit
- 5x15mm sulakkeet
- 5x20mm sulakkeet
- 5x25mm sulakkeet
- 6,3x32mm sulakkeet
- Aksiaaliset sulakkeet
- Teollisuussulakkeet
- TR5 sulakkeet
- TE5 sulakkeet
- SMD sulakkeet
- Muut sulakkeet
- PTC termistorit
- PTC sulakkeet
- Johdonsuojakatkaisijat
- Vikavirtasuojakytkimet
- Maavuotoreleet
- Suurjännitetuotteet
- Erottimet
- Sulakeasennustarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja EATON/BUSSMANN Sulaketyyppi sulatussulake Nimellisvirta 5A Nimellisjännite 125V DC Nimellisjännite 250V AC Sulakkeen ominaisuudet aikaviivesulake Sulakkeen laji keraaminen Sulakkeen laji... Lue lisää
13114,87 €(Sis.alv)
10450,10 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: BK-MDA-5DX
- Paino: 2.3 g
- Nimellisvirta: 5A
- Resistanssi: 25,6mOhm
- Sulaketyyppi: sulatussulake
- Nimellisjännite: 250V AC
- Nimellisjännite: 125V DC
- Valmistaja: EATON/Bussmann
- Pakkauksen tyyppi: pahvi-
- Liitoksen materiaali: messinki
- Liitoksen pinnoitus: nikkelöity
- Tuotantosarja: MDA
- Sulakkeen koko: 6,3x32mm
- Katkaisukyky: 10kA / 125V AC
- Katkaisukyky: 200A / 250V AC
- Katkaisukyky: 10kA / 125V DC
- Sulakkeen laji: keraaminen
- Sulakkeen laji: minisulake
- Sulakkeen laji: lieriömäinen
- Pakkauskoko: 1000 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
5A - 250VAC - 125VDC - HIDAS SULAKE - MDA BK-MDA-5DX
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | EATON/BUSSMANN |
| Sulaketyyppi | sulatussulake |
| Nimellisvirta | 5A |
| Nimellisjännite | 125V DC |
| Nimellisjännite | 250V AC |
| Sulakkeen ominaisuudet | aikaviivesulake |
| Sulakkeen laji | keraaminen |
| Sulakkeen laji | lieriömäinen |
| Sulakkeen laji | minisulake |
| Sulakkeen koko | 6,3x32mm |
| Tuotantosarja | MDA |
| Katkaisukyky | 200A / 250V AC |
| Katkaisukyky | 10kA / 125V AC |
| Katkaisukyky | 10kA / 125V DC |
| Laukaisuominaisuus | 1,35In: max 60min |
| Laukaisuominaisuus | 2In: max 120s |
| Liitoksen materiaali | messinki |
| Pakkaus | pahvi- |
| Liitoksen pinnoitus | nikkelöity |
| Resistanssi | 25,6mohm |
| Jännitteen lasku | 0,145V |
| I2t-energia | 380,49A2s |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista