- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Automaattisulakkeet
- Autosulakkeet
- Auto hi-fi sulakkeet
- Lämpösulakkeet
- Piirilevysulakkeet
- PTC ylivirtasuojat
- Sulakepitimet
- Sulakevastukset
- Lasiputkisulakkeet
- Sulakesarjat
- Termostaatit
- 5x15mm sulakkeet
- 5x20mm sulakkeet
- 5x25mm sulakkeet
- 6,3x32mm sulakkeet
- Aksiaaliset sulakkeet
- Teollisuussulakkeet
- TR5 sulakkeet
- TE5 sulakkeet
- SMD sulakkeet
- Muut sulakkeet
- PTC termistorit
- PTC sulakkeet
- Johdonsuojakatkaisijat
- Vikavirtasuojakytkimet
- Maavuotoreleet
- Suurjännitetuotteet
- Erottimet
- Sulakeasennustarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja OPTIFUSE Sulaketyyppi sulatussulake Nimellisvirta 2A Nimellisjännite 500V AC Sulakkeen ominaisuudet aikaviivesulake Sulakkeen laji lieriömäinen Sulakkeen laji teollisuussulake Sulakkeen... Lue lisää
25,71 €(Sis.alv)
20,49 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: TPK-2A
- Paino: 8.5 g
- Nimellisvirta: 2A
- Sulaketyyppi: sulatussulake
- Nimellisjännite: 500V AC
- Valmistaja: OPTIFUSE
- Sulakkeen koko: 10,3x38mm
- Sulakkeiden käyttö: muuntajien suojaus
- Katkaisukyky: 10kA / 500V AC
- Sulakkeen laji: lieriömäinen
- Sulakkeen laji: teollisuussulake
- Tilattavissa 4 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | OPTIFUSE |
| Sulaketyyppi | sulatussulake |
| Nimellisvirta | 2A |
| Nimellisjännite | 500V AC |
| Sulakkeen ominaisuudet | aikaviivesulake |
| Sulakkeen laji | lieriömäinen |
| Sulakkeen laji | teollisuussulake |
| Sulakkeen koko | 10,3x38mm |
| Katkaisukyky | 10kA / 500V AC |
| Sulakkeiden käyttö | muuntajien suojaus |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €