- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Automaattisulakkeet
- Autosulakkeet
- Auto hi-fi sulakkeet
- Lämpösulakkeet
- Piirilevysulakkeet
- PTC ylivirtasuojat
- Sulakepitimet
- Sulakevastukset
- Lasiputkisulakkeet
- Sulakesarjat
- Termostaatit
- 5x15mm sulakkeet
- 5x20mm sulakkeet
- 5x25mm sulakkeet
- 6,3x32mm sulakkeet
- Aksiaaliset sulakkeet
- Teollisuussulakkeet
- TR5 sulakkeet
- TE5 sulakkeet
- SMD sulakkeet
- SMD 0402 sulakkeet - supernopeat
- SMD 0603 sulakkeet - supernopeat
- SMD 0805 sulakkeet - supernopeat
- SMD 1206 sulakkeet - nopeat
- SMD 1206 sulakkeet - hitaat
- SMD 1206 sulakkeet - supernopeat
- SMD 2410 sulakkeet - nopeat
- SMD 2410 sulakkeet - hitaat
- SMD 2410 sulakkeet - supernopeat
- SMD MGA sulakkeet - supernopeat
- SMD OMF sulakkeet - nopeat
- SMD OMT sulakkeet - hitaat
- SMD UMF sulakkeet - nopeat
- SMD UMT sulakkeet - hitaat
- SMD UMZ sulakkeet - hitaat
- SMD 5x20mm sulakkeet - hitaat
- SMD sulakkeet 8x4,5x4,5mm hitaat
- SMD PICO sulakkeet - hitaat
- SMD PICO sulakkeet - supernopeat
- SMD sulakkeet pitimen kanssa - supernop.
- SMD sulakkeet pitimen kanssa - nopeat
- SMD sulakkeet pitimen kanssa - hitaat
- SMD sulakkeet - muut
- Muut sulakkeet
- PTC termistorit
- PTC sulakkeet
- Johdonsuojakatkaisijat
- Vikavirtasuojakytkimet
- Maavuotoreleet
- Suurjännitetuotteet
- Erottimet
- Sulakeasennustarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja EATON/BUSSMANN Asennus SMD Sulakkeen laji minisulake Pakkaus rulla Pakkaus teippi Sulaketyyppi sulatussulake Resistanssi 18,2mohm Sulakkeen koko 6,5x2,6x2,6mm Jännitteen lasku 60mV... Lue lisää
783,45 €(Sis.alv)
624,27 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: TR1-2410FA2-5-R
- Paino: 0.3 g
- Nimellisvirta: 2,5A
- Resistanssi: 18,2mOhm
- Sulaketyyppi: sulatussulake
- Nimellisjännite: 125V AC
- Nimellisjännite: 125V DC
- Kotelo: 2410
- Asennus: SMD
- Valmistaja: EATON/Bussmann
- Pakkauksen tyyppi: teippi
- Pakkauksen tyyppi: rulla
- Tuotantosarja: 2410FA
- Juotoslämpötila: 260°C / 10 s
- Sulakkeen koko: 6,5x2,6x2,6mm
- Katkaisukyky: 50A / 125V AC
- Katkaisukyky: 50A / 125V DC
- Sulakkeen laji: minisulake
- Pakkauskoko: 1000 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
2,5A - 125VAC - 125VDC - NOPEA - 6,5X2,6X2,6MM TR1-2410FA2-5-R
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | EATON/BUSSMANN |
| Asennus | SMD |
| Sulakkeen laji | minisulake |
| Pakkaus | rulla |
| Pakkaus | teippi |
| Sulaketyyppi | sulatussulake |
| Resistanssi | 18,2mohm |
| Sulakkeen koko | 6,5x2,6x2,6mm |
| Jännitteen lasku | 60mV |
| Nimellisvirta | 2,5A |
| Katkaisukyky | 50A / 125V AC |
| Katkaisukyky | 50A / 125V DC |
| Nimellisjännite | 125V AC |
| Nimellisjännite | 125V DC |
| Juotoslämpötila | 260°C / 10 s |
| Kotelo | 2410 |
| Tuotantosarja | 2410FA |
| Sulakkeen ominaisuudet | nopea |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista