
BERNSTEIN
PINSETIT-SETTI - ANTIMAGNEETTISET - SMD - ESD - 6KPL
5-060
Tuotekoodi: BRN-5-060
179,61 €(Sis.alv)
143,11 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | CONQUER ELECTRONIC |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Nimellisvirta | 12A |
| Sulakkeen laji | keraaminen |
| Asennus | SMD |
| Sulakkeen ominaisuudet | nopea |
| Sulaketyyppi | sulatussulake |
| Sulakkeen koko | 6,1x2,6x2,6mm |
| Katkaisukyky | 50A |
| Nimellisjännite | 65V AC |
| Nimellisjännite | 65V DC |
| Juotoslämpötila | 260°C / 3 s |
| Kotelo | 2410 |













