- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Automaattisulakkeet
- Autosulakkeet
- Auto hi-fi sulakkeet
- Lämpösulakkeet
- Piirilevysulakkeet
- PTC ylivirtasuojat
- Sulakepitimet
- Sulakevastukset
- Lasiputkisulakkeet
- Sulakesarjat
- Termostaatit
- 5x15mm sulakkeet
- 5x20mm sulakkeet
- 5x25mm sulakkeet
- 6,3x32mm sulakkeet
- Aksiaaliset sulakkeet
- Teollisuussulakkeet
- TR5 sulakkeet
- TE5 sulakkeet
- SMD sulakkeet
- Muut sulakkeet
- PTC termistorit
- PTC sulakkeet
- Johdonsuojakatkaisijat
- Vikavirtasuojakytkimet
- Maavuotoreleet
- Suurjännitetuotteet
- Erottimet
- Sulakeasennustarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja LITTELFUSE Liitoksen materiaali kupari Sulakkeen koko TR5 Sulakkeen koko 8,5x8mm Asennus PCB Asennus THT Lähdöt radiaali- Sulaketyyppi sulatussulake Liitoksen pinnoitus tinattu... Lue lisää
412,60 €(Sis.alv)
328,77 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 37311250430
- Paino: 5 g
- Nimellisvirta: 1,25A
- Resistanssi: 63mohm
- Sulaketyyppi: sulatussulake
- Nimellisjännite: 250V AC
- Asennus: THT
- Asennus: PCB
- Johtojen rasteri: 5,08mm
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: LITTELFUSE
- Ulostulon halkaisija: 0,6mm
- Lähdöt: radiaali-
- Yhteensopivuus normin kanssa: CSA
- Yhteensopivuus normin kanssa: C-UL-US
- Yhteensopivuus normin kanssa: cULus
- Liitoksen materiaali: kupari
- Liitoksen pinnoitus: tinattu
- Tuotantosarja: 373
- Sulakkeen koko: TR5
- Sulakkeen koko: 8,5x8mm
- Katkaisukyky: 50A / 250V AC
- Sirontateho: 0,225W
- Pakkauskoko: 200 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
1,25A - 250VAC - NOPEA - 8,5X8MM - TR5 - PCB,THT 37311250430
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | LITTELFUSE |
| Liitoksen materiaali | kupari |
| Sulakkeen koko | TR5 |
| Sulakkeen koko | 8,5x8mm |
| Asennus | PCB |
| Asennus | THT |
| Lähdöt | radiaali- |
| Sulaketyyppi | sulatussulake |
| Liitoksen pinnoitus | tinattu |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Ulostulon halkaisija | 0,6mm |
| Resistanssi | 63mohm |
| Rasteri | 5,08mm |
| I2t-energia | 0,2A2s |
| Sirontateho | 0,225W |
| Nimellisvirta | 1,25A |
| Laukaisuominaisuus | 2In: max 5s |
| Katkaisukyky | 50A / 250V AC |
| Tuotantosarja | 373 |
| Nimellisjännite | 250V AC |
| Sulakkeen ominaisuudet | nopea |
| Yhteensopivuusnormi | CSA |
| Yhteensopivuusnormi | cULus |
| Yhteensopivuusnormi | C-UL-US |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista