- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Automaattisulakkeet
- Autosulakkeet
- Auto hi-fi sulakkeet
- Lämpösulakkeet
- Piirilevysulakkeet
- PTC ylivirtasuojat
- Sulakepitimet
- Sulakevastukset
- Lasiputkisulakkeet
- Sulakesarjat
- Termostaatit
- 5x15mm sulakkeet
- 5x20mm sulakkeet
- 5x25mm sulakkeet
- 6,3x32mm sulakkeet
- Aksiaaliset sulakkeet
- Teollisuussulakkeet
- TR5 sulakkeet
- TE5 sulakkeet
- SMD sulakkeet
- Muut sulakkeet
- PTC termistorit
- PTC sulakkeet
- Johdonsuojakatkaisijat
- Vikavirtasuojakytkimet
- Maavuotoreleet
- Suurjännitetuotteet
- Erottimet
- Sulakeasennustarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja LITTELFUSE Sulakkeen laji minisulake Sulakkeen ominaisuudet nopea Asennus PCB Asennus THT Sulaketyyppi sulatussulake Sulakkeen koko TR3 Sulakkeen koko 6x8mm Toimintalämpötila -25...70°C... Lue lisää
2586,14 €(Sis.alv)
2060,67 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 30311250421
- Paino: 5 g
- Nimellisvirta: 1,25A
- Resistanssi: 64,4mOhm
- Sulaketyyppi: sulatussulake
- Nimellisjännite: 125V AC
- Nimellisjännite: 63V DC
- Asennus: THT
- Asennus: PCB
- Johtojen rasteri: 2,54mm
- Toimintalämpötila: -25...70°C
- Valmistaja: LITTELFUSE
- Ulostulon halkaisija: 0,6mm
- Lähdöt: radiaali-
- Yhteensopivuus normin kanssa: UL
- Yhteensopivuus normin kanssa: CSA
- Liitoksen pinnoitus: nikkelöity
- Liitoksen pinnoitus: tinattu
- Juotoslämpötila: 260°C
- Sulakkeen koko: TR3
- Sulakkeen koko: 6x8mm
- Katkaisukyky: 50A / 125V AC
- Katkaisukyky: 50A / 63V DC
- Sirontateho: 185mW
- Sulakkeen laji: minisulake
- Pakkauskoko: 300 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
1,25A - 125VAC - 63VDC - NOPEA - 6X8MM - TR3 30311250421
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | LITTELFUSE |
| Sulakkeen laji | minisulake |
| Sulakkeen ominaisuudet | nopea |
| Asennus | PCB |
| Asennus | THT |
| Sulaketyyppi | sulatussulake |
| Sulakkeen koko | TR3 |
| Sulakkeen koko | 6x8mm |
| Toimintalämpötila | -25...70°C |
| Ulostulon halkaisija | 0,6mm |
| Rasteri | 2,54mm |
| Resistanssi | 64,4mohm |
| I2t-energia | 0,059A2s |
| Sirontateho | 185mW |
| Nimellisvirta | 1,25A |
| Laukaisuominaisuus | 2In: max 60s |
| Katkaisukyky | 50A / 63V DC |
| Katkaisukyky | 50A / 125V AC |
| Nimellisjännite | 63V DC |
| Nimellisjännite | 125V AC |
| Juotoslämpötila | 260°C |
| Yhteensopivuusnormi | CSA |
| Yhteensopivuusnormi | UL |
| Liitoksen pinnoitus | nikkelöity |
| Liitoksen pinnoitus | tinattu |
| Lähdöt | radiaali- |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista