- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Adapterimoduulit
- Anturimoduulit
- Audio-video moduulit
- Sulautettujen järjestelmien lisätarvikkeet
- IoT kommunikaatiomoduulit
- Liitinmoduulit
- Moottoriohjaimet
- Muunninmoduulit
- Muut moduulit
- Ohjelmoitavat kontrollerit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Relemoduulit
- Robotiikka ja RC
- RTC moduulit
- Virransyöttömoduulit
- Yhden piirilevyn tietokoneet
- IoT moduulit ja kehitysalustat
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja PINEBOARDS Setin sisältö FPC kaapeli 25mm Setin sisältö FPC kaapeli 40mm Setin sisältö FPC kaapeli 100mm Setin sisältö FPC kaapeli x3 Setin sisältö yhteyskaapeli Sovellus... Lue lisää
18,40 €(Sis.alv)
14,66 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: FPC-2540100
- Paino: 2.3 g
- Valmistaja: PINEBOARDS
- Sovellus: Raspberry Pi 5
- Sovellus: PINEBOARDS
- Setin sisältö: yhteyskaapeli
- Setin sisältö: FPC kaapeli x3
- Setin sisältö: FPC kaapeli 40mm
- Setin sisältö: FPC kaapeli 100mm
- Setin sisältö: FPC kaapeli 25mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
YHDISTYSJOHTO - PINEBOARDS,RASPBERRY PI 5 PCIE FPC BUNDLE
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | PINEBOARDS |
| Setin sisältö | FPC kaapeli 25mm |
| Setin sisältö | FPC kaapeli 40mm |
| Setin sisältö | FPC kaapeli 100mm |
| Setin sisältö | FPC kaapeli x3 |
| Setin sisältö | yhteyskaapeli |
| Sovellus | PINEBOARDS |
| Sovellus | Raspberry Pi 5 |
| Yhteensopivat tuotteet | SC1111 |
| Yhteensopivat tuotteet | SC1112 |
| Käynnistyspiirisettien lisävarusteiden malli | yhdistysjohto |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista