- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
VISATON DK 121 100 V






UPOTETTAVA TORVIKAIUTIN
294,80 €(Sis.alv)
234,90 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: DK121-100V
- Takuu: 3 vuotta
- Paino: 0.75 kg
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
Built-in horn speaker with 100 V transformer. Waterproof design. Housing made of black lacquered aluminium, horns made of polypropylene (PP). High IP protection class (IP 67), high sound pressure and good voice reproduction. Ideal for inconspicuous installation due to the very compact dimensions. The potential equalisation connection is by means of an M6 grubscrew on the rear of the housing. The connection is via a four-core, halogen-free flexible cable (0.5 m). Typical applications: - PA systems in factory halls, railway stations etc., - Outdoor PA at railway-vehicles, - Use in alarm/alert systems. Characteristics: Weather-proof aluminum cabinet, Plastic-insert-cabinet, UV-resistant.
Typical applications:
- PA systems in factory halls, railway stations etc.
- Outdoor PA at railway-vehicles
- Use in alarm/alert systems
Characteristics:
Weather-proof aluminum cabinet
Plastic-insert-cabinet
UV-resistant
Typical applications:
- PA systems in factory halls, railway stations etc.
- Outdoor PA at railway-vehicles
- Use in alarm/alert systems
Characteristics:
Weather-proof aluminum cabinet
Plastic-insert-cabinet
UV-resistant
| Technical Data: | |
|---|---|
| Transformer matching | 6/3/1,5/0,5/0,3 W |
| Sound pressure level | 104 dB (1 W/1 m) @ 2900 Hz |
| Frequency response | 570–4400 Hz |
| Mean sound pressure level | 100 dB (1 W/1 m) |
| Max. sound pressure level | 107 dB (6 W/1 m) |
| Opening angle (-6 dB) | 69°/4000 Hz |
| Voice coil diameter | 40 mm |
| Net weight | 0,78 kg |
| Length of cable | 0,5 m |
| Protective system | IP 67 |
| Temperature range | −25 ... 70 °C |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €
