ECE60US48-S
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - SISÄÄNRAKENTAMISEEN - 60W - 48VDC - 1,25A - ECE - Teollisuushakkuriteholähteet - ECE60US48-S - 1
Valmistaja XP POWER Toimintalämpötila -40...70°C Tuotantosarja ECE Teho 60W Virtalähteen jännite 85...264V AC Virtalähteen jännite 120...370V DC Tehokkuus 86% Eristyksen jännite 3kV... Lue lisää
  • Tuotekoodi: ECE60US48-S
  • Paino: 0.24 kg
  • Teho: 60W
  • Asennus: sisäänrakentamiseen
  • Toimintalämpötila: -40...70°C
  • Valmistaja: XP POWER
  • Massa: 200g
  • Suojaus: ylijännite OVP
  • Tehokkuus: 86%
  • Ulkoiset koot: 104x40x28,5mm
  • Tuotantosarja: ECE
  • Virtalähteen jännite: 85...264V AC
  • Virtalähteen jännite: 120...370V DC
  • Kytkentätaajuus: 100kHz
  • Lähtöjen lukumäärä: 1
  • Lähtöjännite: 48V DC
  • Lähtövirta: 1,25A
  • Virtalähde laji: sisäänrakentamiseen
  • Virtalähde tyyppi: impulssi
  • Eristyksen jännite: 3kV
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaXP POWER
Toimintalämpötila-40...70°C
TuotantosarjaECE
Teho60W
Tehokkuus86%
Eristyksen jännite3kV
Kytkentätaajuus100kHz
Suojausylikuormitus- OPP
Syöttölaitteen ominaisuudetpassiivijäähdytys
Sähköliitäntäruuviliittimet
Ulkomitat104x40x28,5mm