
WEIPU
LIITIN: PYÖREÄT - N LIITINAARAS - PIN: 9 - IP67 - ST12 - 3A - 125V
ST1212/S9
Tuotekoodi: ST1212S9
10,50 €(Sis.alv)
8,37 €(alv 0%)
Tilattavissa 22 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WEIPU |
| Liittimen tyyppi | pyöreät |
| Liitin | pistoke |
| Liittimen laji | uros |
| Napojen lukumäärä | 9 |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Tuotantosarja | ST12 |
| Johdon ulkohalkaisija | 5...8mm |
| Nimellisvirta | 3A |
| Nimellisjännite | 125V |
| Sähköasennus | juottaminen |
| Mekaninen asennus | johtoon |
| Johdon halkaisija | 0,75mm2 |
| Lukitusjärjestelmä | ruuvaus |
| Lukitusjärjestelmä | sisäkierre |
| Toimintalämpötila | -25...85°C |



