
WEIPU
UROSLIITIN - PIN: 9 - IP67 - ST12 - 5÷8MM - 3A - 125V
ST1210/P9
Tuotekoodi: ST1210P9
12,47 €(Sis.alv)
9,93 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | WEIPU |
| Liittimen laji | naaras |
| Liitin | pistoke |
| Liittimen tyyppi | pyöreät |
| Lukitusjärjestelmä | ruuvaus |
| Lukitusjärjestelmä | ulkokierre |
| Tuotantosarja | ST12 |
| Toimintalämpötila | -25...85°C |
| Johdon halkaisija | 0,75mm2 |
| Johdon ulkohalkaisija | 5...8mm |
| Napojen lukumäärä | 9 |
| Nimellisvirta | 3A |
| Nimellisjännite | 125V |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Mekaninen asennus | johtoon |
| Sähköasennus | juottaminen |
