
WEIPU
LIITIN: PYÖREÄT - N LIITINAARAS - PIN: 9 - IP67 - SF12 - 3A - 125V
SF1212/S9
Tuotekoodi: SF1212S9
17,07 €(Sis.alv)
13,60 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | WEIPU |
| Liittimen laji | uros |
| Liitin | pistoke |
| Lukitusjärjestelmä | push-pull |
| Lukitusjärjestelmä | sisäinen pikaliiitos |
| Liittimen tyyppi | pyöreät |
| Tuotantosarja | SF12 |
| Toimintalämpötila | -40...100°C |
| Johdon halkaisija | 0,75mm2 |
| Johdon ulkohalkaisija | 5...8mm |
| Nimellisvirta | 3A |
| Napojen lukumäärä | 9 |
| Nimellisjännite | 125V |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Mekaninen asennus | johtoon |
| Sähköasennus | juottaminen |


