
WEIPU
UROSLIITIN - PIN: 9 - IP67 - SF12 - 4÷6,5MM - 3A - 125V
SF1210/P9I
Tuotekoodi: SF1210P9
26,10 €(Sis.alv)
20,80 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | WEIPU |
| Liittimen laji | naaras |
| Liitin | pistoke |
| Lukitusjärjestelmä | push-pull |
| Lukitusjärjestelmä | ulkoinen pikaliitos |
| Liittimen tyyppi | pyöreät |
| Tuotantosarja | SF12 |
| Toimintalämpötila | -40...100°C |
| Johdon halkaisija | 0,75mm2 |
| Johdon ulkohalkaisija | 4...6,5mm |
| Nimellisvirta | 3A |
| Napojen lukumäärä | 9 |
| Nimellisjännite | 125V |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Mekaninen asennus | johtoon |
| Sähköasennus | juottaminen |

