
WEIPU
NAARASLIITIN - PIN: 52 - IP55 - WF40 - 5A - 400V - 18AWG
WF40K52ZN1
Tuotekoodi: WF40K52ZN1
37,65 €(Sis.alv)
30,00 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WEIPU |
| Liittimen tyyppi | pyöreät |
| Liitin | pistoke |
| Liittimen laji | uros |
| Napojen lukumäärä | 52 |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Tuotantosarja | WF40 |
| Johdon ulkohalkaisija | 11,5...24,5mm |
| Nimellisvirta | 5A |
| Nimellisjännite | 400V |
| Sähköasennus | juottaminen |
| Mekaninen asennus | johtoon |
| Johdon halkaisija | 0,785mm2 |
| Lukitusjärjestelmä | ruuvaus |
| Lukitusjärjestelmä | sisäkierre |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Kotelo | koko 40 |
| Johdon koko | 18AWG |
| Spatiaalinen orientaatio | suorat |



