
WEIPU
LIITIN: PYÖREÄT - PISTORASIA - UROS - PIN: 52 - IP67 - WF40 - 5A - 400V
WF40J52ZZ1
Tuotekoodi: WF40J52ZZ1
27,15 €(Sis.alv)
21,63 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WEIPU |
| Johdon halkaisija | 0,785mm2 |
| Johdon ulkohalkaisija | 11,5...24,5mm |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Napojen lukumäärä | 52 |
| Liittimen sarja | WF40 |
| Johdon koko | 18AWG |
| Lukitusjärjestelmä | ruuvaus |
| Lukitusjärjestelmä | ulkokierre |
| Sähköasennus | juottaminen |
| Mekaninen asennus | johtoon |
| Spatiaalinen orientaatio | suorat |
| Liittimen tyyppi | pyöreät |
| Liitin | pistoke |
| Liittimen laji | naaras |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Nimellisjännite | 400V |
| Kotelo | koko 40 |
| Nimellisvirta | 5A |








