
WEIPU
LIITIN: PYÖREÄT - N LIITINAARAS - PIN: 12 - IP67 - SA20 - 5A - 400V
SA2012/S12B-1
Tuotekoodi: SA2012S12B
26,10 €(Sis.alv)
20,80 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WEIPU |
| Liittimen tyyppi | pyöreät |
| Liitin | pistoke |
| Liittimen laji | uros |
| Napojen lukumäärä | 12 |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Tuotantosarja | SA20 |
| Johdon ulkohalkaisija | 8...12mm |
| Nimellisvirta | 5A |
| Nimellisjännite | 400V |
| Sähköasennus | juottaminen |
| Mekaninen asennus | johtoon |
| Johdon halkaisija | 0,75mm2 |
| Lukitusjärjestelmä | push-pull |
| Lukitusjärjestelmä | sisäinen pikaliiitos |
| Mekaaninen kestävyys | 500 sykliä |
| Kotelon materiaali | anodisoitu alumiini |
| Kotelon väri | hopea |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |





