
WEIPU
UROSLIITIN - PIN: 12 - IP67 - SA20 - 8÷12MM - 5A - 400V
SA2010/P12IIB-1
Tuotekoodi: SA2010P12IB
37,21 €(Sis.alv)
29,65 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WEIPU |
| Tuotantosarja | SA20 |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Johdon halkaisija | 0,75mm2 |
| Napojen lukumäärä | 12 |
| Nimellisvirta | 5A |
| Nimellisjännite | 400V |
| Mekaaninen kestävyys | 500 sykliä |
| Kotelon materiaali | anodisoitu alumiini |
| Kotelon väri | musta |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Mekaninen asennus | kaulus (4 aukkoa) |
| Mekaninen asennus | paneelille |
| Sähköasennus | juottaminen |
| Liittimen laji | naaras |
| Liitin | pistorasia |
| Lukitusjärjestelmä | push-pull |
| Lukitusjärjestelmä | ulkoinen pikaliitos |
| Liittimen tyyppi | pyöreät |

