
CELLEVIA POWER
AKKULATURI - LI-ION - 5A - UVIRT: 230VAC - LÄHTÖ: 5,5/2,5
CL8.4VDC-5A -AS
Tuotekoodi: CL8.4VDC-5A
28,93 €(Sis.alv)
23,05 €(alv 0%)
Tilattavissa 29 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | CELLEVIA POWER |
| Yhteensopivat tuotteet | CL4.2VDC-1.2A |
| Yhteensopivat tuotteet | CL8.4VDC-1.2A |
| Yhteensopivat tuotteet | CL8.4VDC-2.5A |
| Yhteensopivat tuotteet | CL8.4VDC-5A |
| Yhteensopivat tuotteet | CL12.6VDC-1.5A |
| Yhteensopivat tuotteet | CL12.6VDC-2.5A |
| Yhteensopivat tuotteet | CL12.6VDC-4.76A |
| Yhteensopivat tuotteet | CL16.8VDC-2.5A |
| Yhteensopivat tuotteet | CL16.8VDC-5A |
| lähtöliittimen tyyppi | johdot |
| Johdon pituus | 0,3m |
| Tuloliittimen laji | 5,5/2,5 |
| Sovituksen tyyppi | adapteri |
