
CELLEVIA POWER
SOVITUS: ADAPTERI: ERISTETTY KROKOTIILI KLIPSI - 0,3M
CABLE-1/CL
Tuotekoodi: CABLE-1CL
7,64 €(Sis.alv)
6,09 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | CELLEVIA POWER |
| Akun laji | Li-Ion |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylivirtasuojaus OCP |
| Koot | 115,5x52x32,5mm |
| Maksimilatausvirta | 5A |
| Latausjännite | 8,4V |
| lähtöliittimen tyyppi | 5,5/2,5 |
| Virtalähteen jännite | 230V AC |
| Laturin tyyppi | akkuja varten |
| Sovellus | akkupakkausten lataamista |


