
BOSSARD
ALUSLEVY - PYÖREÄ - M1,6 - D=3,5MM - H=0,3MM - TERÄS - PINNOITE: SINKKI
1269453
Tuotekoodi: B1.6BN726
6,54 €(Sis.alv)
5,21 €(alv 0%)
Tilattavissa 49 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt



| Valmistaja | BOSSARD |
| Asennuselementin tyyppi | ruuvi |
| Ruuvikierre | M1,6 |
| Kierteen nousu | 0,35 |
| Pituus | 4mm |
| Pään laji | pallomainen |
| Uran laji | Phillips |
| Uran laji | yksinkertaiset |
| Uran kok | PH0 |
| Uran kok | 0,4mm |
| Materiaali | teräs |
| Päällystemateriaali | sinkki |
| Pään korkeus | 1,3mm |
| Pään halkaisija | 3,2mm |
| BN-normi | BN 1435 |
| Kestävyysluokka | 4.8 |
































































