RUUVIMEISSELI: STANDARDI - PHILLIPS - PH0 - BETAGRIP - KOK.PIT: 200MM - Ruuvimeisselit ja sarjat - BE12620X100 - 1
Valmistaja BETA Ruuvimeisselin tyyppi standardi Kärjen laji Phillips Kärjen koko PH0 Tuotantosarja BETAGRIP Terän pituus 100mm Kokonaispituus 200mm Tuotteen liitteet: Dokumentaatio(EN)... Lue lisää
  • Tuotekoodi: BE12620X100
  • Paino: 38.5 g
  • Valmistaja: BETA
  • Kokonaispituus: 200mm
  • Tuotantosarja: BETAGRIP
  • Terän pituus: 100mm
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaBETA
Ruuvimeisselin tyyppistandardi
Kärjen lajiPhillips
Kärjen kokoPH0
TuotantosarjaBETAGRIP
Terän pituus100mm
Kokonaispituus200mm