SCREWDRIVER: STANDARD - PHILLIPS - PH0 - BLADE LENGTH: 75MM - Ruuvimeisselit ja sarjat - SA.B192.000.075 - 1
  • Tuotekoodi: SA.B192.000.075
  • Paino: 35 g
  • Valmistaja: BAHCO
  • Kokonaispituus: 170mm
  • Terän pituus: 75mm
  • Terän materiaali: teräs
kpl
ValmistajaBAHCO
Type of screwdriverstandardi
Kärjen lajiPhillips
Kärjen kokoPH0
Ruuvimeisseleiden ominaisuudetergonominen varsi
Ruuvimeisseleiden ominaisuudetkahva päällystetty kumilla
Ruuvimeisseleiden ominaisuudetkaksikomponenttinen varsi
Ruuvimeisseleiden ominaisuudetkromattu terä
Ruuvimeisseleiden ominaisuudetliukua estävä varsi
Ruuvimeisseleiden ominaisuudetmustunut terän pää
Ruuvimeisseleiden ominaisuudetvarsi, jossa on on ripustusreikä
Terän materiaaliteräs
Terän pituus75mm
Kokonaispituus170mm