- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Adapterimoduulit
- Anturimoduulit
- Audio-video moduulit
- Sulautettujen järjestelmien lisätarvikkeet
- IoT kommunikaatiomoduulit
- Liitinmoduulit
- Moottoriohjaimet
- Muunninmoduulit
- Muut moduulit
- Ohjelmoitavat kontrollerit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Relemoduulit
- Robotiikka ja RC
- RTC moduulit
- Virransyöttömoduulit
- Yhden piirilevyn tietokoneet
- IoT moduulit ja kehitysalustat
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja INVEO Kommunikaatiomoduulin tyyppi RFID-lukija Virtalähteen jännite 10...24V Standardi I-CODE Siirtoprotokolla HTTP Siirtoprotokolla Modbus Siirtoprotokolla Modbus RTU Siirtoprotokolla... Lue lisää
724,49 €(Sis.alv)
577,28 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: RFID-IND-LCD-ICO
- Paino: 0.28 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Taajuus: 13,56MHz
- Kotelon väri: vaaleanharma
- Kotelon materiaali: ABS
- Valmistaja: INVEO
- Virtalähteen jännite: 10...24V
- Sovelletun näytön laji: LCD
- Koot: 100x100x55,6mm
- Virran lähde: PoE
- Siirtoprotokolla: MODBUS
- Siirtoprotokolla: MODBUS RTU
- Siirtoprotokolla: HTTP
- Siirtoprotokolla: SNMP
- Standardi: I-CODE
- Liittimen laji: RJ45
- Liittimen laji: RS485
- Lähtö laji: rele
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RFID-LUKIJA - 10÷24V - I-CODE - HTTP,MODBUS,MODBUS RTU,SNMP - ABS I1-0004-0002-00
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | INVEO |
| Kommunikaatiomoduulin tyyppi | RFID-lukija |
| Virtalähteen jännite | 10...24V |
| Standardi | I-CODE |
| Siirtoprotokolla | HTTP |
| Siirtoprotokolla | Modbus |
| Siirtoprotokolla | Modbus RTU |
| Siirtoprotokolla | SNMP |
| Liitäntä | Ethernet |
| Liitäntä | RS485 |
| Koot | 100x100x55,6mm |
| Kotelon materiaali | ABS |
| Liittimen laji | RJ45 |
| Liittimen laji | RS485 |
| Kotelon väri | vaaleanharma |
| Taajuus | 13,56MHz |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Lähtö laji | rele |
| Virran lähde | PoE |
| Näytön tyyppi | LCD |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista