- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Adapterimoduulit
- Anturimoduulit
- Audio-video moduulit
- Sulautettujen järjestelmien lisätarvikkeet
- IoT kommunikaatiomoduulit
- Liitinmoduulit
- Moottoriohjaimet
- Muunninmoduulit
- Muut moduulit
- Ohjelmoitavat kontrollerit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Relemoduulit
- Robotiikka ja RC
- RTC moduulit
- Virransyöttömoduulit
- Yhden piirilevyn tietokoneet
- IoT moduulit ja kehitysalustat
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
RFID-LUKIJA - 10÷24V - HITAG 1 - MODBUS RTU - RS485,USB - ABS - 125KHZ
I1-0010-0200-00

Valmistaja INVEO Kommunikaatiomoduulin tyyppi RFID-lukija Virtalähteen jännite 10...24V Standardi HITAG 1 Siirtoprotokolla Modbus RTU Liitäntä RS485 Liitäntä USB Kommunikaatiomoduulien... Lue lisää
364,86 €(Sis.alv)
290,72 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: RFID-IND-MODBUSHT2
- Paino: 0.4 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Taajuus: 125kHz
- Kotelon väri: vaaleanharma
- Kotelon materiaali: ABS
- Valmistaja: INVEO
- Virtalähteen jännite: 10...24V
- Koot: 100x100x55,6mm
- Siirtoprotokolla: MODBUS RTU
- Standardi: HITAG 1
- Liittimen laji: USB B
- Liittimen laji: ruuvi-
- Lähtö laji: rele
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RFID-LUKIJA - 10÷24V - HITAG 1 - MODBUS RTU - RS485,USB - ABS - 125KHZ I1-0010-0200-00
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | INVEO |
| Kommunikaatiomoduulin tyyppi | RFID-lukija |
| Virtalähteen jännite | 10...24V |
| Standardi | HITAG 1 |
| Siirtoprotokolla | Modbus RTU |
| Liitäntä | RS485 |
| Liitäntä | USB |
| Kommunikaatiomoduulien ominaisuudet | RFID korttipaikka |
| Kommunikaatiomoduulien ominaisuudet | toimintamoodin tila: LED |
| Ulottuvuus | 80mm |
| Koot | 100x100x55,6mm |
| Kotelon materiaali | ABS |
| Liittimen laji | ruuvi- |
| Liittimen laji | USB B |
| Kotelon väri | vaaleanharma |
| Taajuus | 125kHz |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Lähtö laji | rele |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista