- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- RJ45 Ethernet kaapelit
- Asennuskaapelit
- Mittausjohdot
- Virtajohdot metritavara
- Tiedonsiirtokaapelit
- Moninapakaapelit
- Ohjaimien kaapelit
- Silikonijohdot
- Lämmönkestävät kaapelit
- Tulen kestävät kaapelit
- FLRY autoinstallaatio-kaapelit
- Koaksiaalikaapelit
- Audio-video kaapelit
- Nauhakaapelit
- Puhelinkaapelit
- Kierrekaapelit
- Vastuslangat
- Hopeoitu kuparilanka
- Kuparipalmikot
- Muut kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
PATCH KAAPELI - CAT 5 - RJ45-PISTOKE,MOLEMMIN PUOLIN - LANKA - CU
7000-74301-8009800



Valmistaja MURRELEKTRONIK Yhdistyskaapelin tyyppi patch cord Luokka: Ethernet Cat 5 Kaapelin/liittimen rakenne molemmin puolin Kaapelin/liittimen rakenne RJ45-pistoke Johtimen rakenne monisäikeinen... Lue lisää
575,95 €(Sis.alv)
458,92 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 7000-74301-8009800
- Paino: 7.24 kg
- Tiivistysluokka: IP20
- Resistanssi: suurin osa kemikaaleista
- Resistanssi: suurin osa öljyistä
- Resistanssi: tuli
- Johdon eristemateriaali: PVC
- Eristeen väri: vihreä
- Toimintalämpötila: -25...85°C
- Valmistaja: MURRELEKTRONIK
- Yhteensopivuus normin kanssa: UL 1581
- Kaapelin/liittimen rakenne: molemmin puolin
- Kaapelin/liittimen rakenne: RJ45-pistoke
- Tuotantosarja: 7000
- Kaapelin pituus: 98m
- Johdon ulkohalkaisija: 7,4mm
- Langan halkaisija: 22AWG
- Luokka: Ethernet: Cat 5
- Langan rakenne: lanka
- johtojen käyttö: PROFINET
- johtojen käyttö: Teollisuus-Ethernet
- johtojen käyttö: EtherCAT teollisuusverkot
- johtojen käyttö: Ethernet teollisuusverkot
- johtojen käyttö: EtherNet/IP
- johtojen käyttö: EtherCAT
- parien määrä: 2
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
PATCH KAAPELI - CAT 5 - RJ45-PISTOKE,MOLEMMIN PUOLIN - LANKA - CU 7000-74301-8009800
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | MURRELEKTRONIK |
| Yhdistyskaapelin tyyppi | patch cord |
| Luokka: Ethernet | Cat 5 |
| Kaapelin/liittimen rakenne | molemmin puolin |
| Kaapelin/liittimen rakenne | RJ45-pistoke |
| Johtimen rakenne | monisäikeinen |
| Langan laji | Cu |
| Suojan rakenne | suojattu |
| Suojan rakenne | tinattu kuparipunos |
| Kaapelin pituus | 98m |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Eristeen väri | vihreä |
| Langan halkaisija | 22AWG |
| Johtimien lukumäärä | 4 |
| parien määrä | 2 |
| Resistanssi | suurin osa kemikaaleista |
| Resistanssi | suurin osa öljyistä |
| Resistanssi | tuli |
| Johdon ulkohalkaisija | 7,4mm |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Johtimen käyttötarkoitus | EtherCAT |
| Johtimen käyttötarkoitus | EtherCAT teollisuusverkot |
| Johtimen käyttötarkoitus | EtherNet/IP |
| Johtimen käyttötarkoitus | Ethernet teollisuusverkot |
| Johtimen käyttötarkoitus | PROFINET |
| Johtimen käyttötarkoitus | Teollisuus-Ethernet |
| Tuotantosarja | 7000 |
| Kaapelin rakenne | 2x2x22AWG |
| Materiaalin tyyppi | halogeeniton |
| Yhteensopivuusnormi | UL 1581 |
| Toimintalämpötila | -25...85°C |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista