
BERNSTEIN
PINSETIT-SETTI - ANTIMAGNEETTISET - SMD - ESD - 6KPL
5-060
Tuotekoodi: BRN-5-060
179,61 €(Sis.alv)
143,11 €(alv 0%)
Tilattavissa 3 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | u-blox |
| Asennus | SMD |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Koot | 14x14x1,5mm |
| Kommunikaatiomoduulin tyyppi | LTE |
| Tiedonsiirto | GNSS |
| Tiedonsiirto | LTE- M/NB-IoT |
| Tärkeä tieto | Myyntirajoitukset |
| Standardi | 4G |
| Standardi | 5G ready |
| Virtalähteen jännite | 3...4,5V DC |
| Liitäntä | GPIO |
| Liitäntä | I2C |
| Liitäntä | UART x2 |
| Liitäntä | USB |
| Liitäntä | USIM |






















































































