
u-blox
MODUULI: GSM - 2.5G - SARA-G4 - SMD - GPRS,GSM - 26X16X2,4MM
SARA-G450-00C
Tuotekoodi: SARA-G450-00C
13,83 €(Sis.alv)
11,02 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl




| Valmistaja | MOLEX |
| Polarisaatio | lineaarinen |
| Liitin | U.FL |
| Antennin energianvahvistus | 0dBi |
| Antennin energianvahvistus | 4,3dBi |
| Koot | 40x15,4mm |
| Johdon pituus | 0,1m |
| Taajuus | 824...960MHz |
| Taajuus | 1,71...2,17GHz |
| Lisävarusteiden tyyppi kommunikaatiomoduuleille | antenni |
| Antennin laji | GSM |
| Antennin laji | LTE |
| Asennus | itsekiinnittyvät |




























































