
WIZNET
IC: ETHERNET-OHJAIMET - 8BIT BUS,SPI - LQFP48 - -40÷85°C - CH: 4 - 70MHZ
W5100S-L
Tuotekoodi: W5100S-L
6,98 €(Sis.alv)
5,56 €(alv 0%)
Tilattavissa 38 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | WIZNET |
| Rajapinta | Ethernet |
| Rajapinta | SPI |
| Virtalähteen jännite | 3,3V DC |
| Integroitujen piirien ominaisuudet | MAC |
| Integroitujen piirien ominaisuudet | PHY |
| Integroitujen piirien ominaisuudet | TCP/IP |
| TX/RX-puskurin koko | 32 kB |
| Ulkomitat | 24x20x2,6mm |
| Rasteri | 2,54mm |
| Napojen lukumäärä | 20 |
| Kommunikaatiomoduulin tyyppi | Ethernet |
| Komponentit | W5100 |
| Liittimen laji | PCB reuna |
| Liittimen laji | piikki-pistorasia |















