
WIZNET
IC: ETHERNET-OHJAIMET - ADC,I2C X2,MII,SPI X2,SWD,UART X3 - CH: 8
W7500
Tuotekoodi: W7500
10,49 €(Sis.alv)
8,36 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WIZNET |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Liittimen laji | pin-liitin |
| Koot | 50x30x12mm |
| Kommunikaatiomoduulin tyyppi | Ethernet |
| Siirtoprotokolla | ARP |
| Siirtoprotokolla | ICMP |
| Siirtoprotokolla | IGMP |
| Siirtoprotokolla | IPv4 |
| Siirtoprotokolla | PPPoE |
| Siirtoprotokolla | TCP |
| Siirtoprotokolla | UDP |
| Arkkitehtuurin laji | Cortex M0 |
| Komponentit | IP101GRI |
| Komponentit | W7500 |
| Liitosten rasteri | 2,54mm |
| Virtalähteen jännite | 3,3V DC |
| Napojen lukumäärä | 36 (1x 12, 2x 12) |
| Rajapinta | Ethernet |
| Rajapinta | TTL |






