
HIGHLY ELECTRIC
MIKROKYTKIN SNAP ACTION - 3A/250VAC - ILMAN VIPUA - SPDT - ON-(ON)
SS0500A
Tuotekoodi: WLK-1MINIHE
1,95 €(Sis.alv)
1,56 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | NINIGI |
| Toimintalämpötila | -25...65°C |
| Tiivistysluokka | IP40 |
| Lähdöt | juottoon |
| Kytkinten ominaisuudet | ilman vipua |
| Kytkimen tyyppi | mikrokytkin SNAP ACTION |
| Kytkentätapa | ON-(ON) |
| Koskettimien asetukset | SPDT |
| Rasteri | 7,3mm |
| Rungon koko | 19,8x6,4x10,6mm |
| Max. liitoksen resistanssi | 30mohm |
| Kytkennän momentti | 1,5N |
| Pysyvien asentojen määrä | 1 |
| DC-kosketinkuormitus @R | 5A / 250V AC |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| Sähköinen käyttöikä | 30000 sykliä |
| Min. eristysresistanssi | 0,1Gohm |
