
NINIGI
MIKROKYTKIN SNAP ACTION - 5A/250VAC - ILMAN VIPUA - SPDT - ON-(ON)
WLK-1MINI
Tuotekoodi: WLK-1MINI
2,84 €(Sis.alv)
2,27 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | HIGHLY ELECTRIC |
| Toimintalämpötila | -25...70°C |
| Tiivistysluokka | IP40 |
| Lähdöt | juottoon |
| Kytkinten ominaisuudet | ilman vipua |
| Kytkimen tyyppi | mikrokytkin SNAP ACTION |
| Kytkentätapa | ON-(ON) |
| Koskettimien asetukset | SPDT |
| Rasteri | 7,3mm |
| Rungon koko | 19,8x6,4x10,2mm |
| Max. liitoksen resistanssi | 30mohm |
| Kytkennän momentti | 1,5N |
| Pysyvien asentojen määrä | 1 |
| DC-kosketinkuormitus @R | 3A / 250V AC |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| Sähköinen käyttöikä | 100000 sykliä |
| Mekaaninen kestävyys | 1000000 sykliä |
| Min. eristysresistanssi | 0,1Gohm |
