- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- AC liittimet
- Ajoneuvoliittimet
- Audioliitinadapterit
- Aurinkopaneeli liittimet
- Banaaniliittimet ja johdot
- Centronics liittimet
- DC liittimet
- DIN ja Mini DIN liittimet
- EDAC liittimet
- Erikoisliittimet
- FFC/FPC liittimet
- G liittimet
- HDC liittimet
- HDMI liittimet
- IC kannat ja piikkirimat
- IDC liittimet
- IDC picoflex liittimet, rasteri 1,27mm
- Kiskoliittimet
- Korttiliittimet
- Matka-adapterit
- MDR liittimet
- Micro-Match liittimet, rasteri 1,27mm
- MIL-liittimet
- Mini-Clamp liittimet, rasteri 2mm
- Mittauskoskettimet ja johdot - Hirschman
- Modularliittimet
- Moninapakaapelisarjat
- Moninapaliittimet ja mikrofoniliittimet
- Optiset liittimet
- Plugit ja jakit
- Powercon liittimet
- Puristusliittimet ja terminaalit
- RCA liittimet
- RF koaksiaaliset liittimet
- Riviliittimet ja pikaliittimet
- RJ liittimet
- Signaaliliittimet ja piirilevyliittimet
- Speakonliittimet
- ST liittimet
- SWITCHCRAFT liittimet
- Teollisuusliittimet
- Tietokoneliittimet
- USB liittimet
- Venttiililiittimet
- Veneliittimet
- XLR liittimet ja tarvikkeet
- ZIF liittimet
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
LIITIN: VIRTA- DC - NAARAS - SURLOK PLUS - 300A - 1,5KV - PIN: 1 - JOHTOON
SLPHPC70BSB2



Valmistaja AMPHENOL Liittimen tyyppi virta- DC Liittimen laji naaras Tuotantosarja SurLok Plus Nimellisvirta 300A Nimellisjännite 1,5kV Napojen lukumäärä 1 Spatiaalinen orientaatio kulmaiset 90°... Lue lisää
56,07 €(Sis.alv)
44,68 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SLPHPC70BSB2
- Paino: 0.11 kg
- Liittimen tyyppi: virta- DC
- Nimellisvirta: 300A
- Nimellisjännite: 1,5kV
- Johdon halkaisija: 70mm<sup>2</sup>
- Toimintalämpötila: -40...125°C
- Valmistaja: AMPHENOL
- Väri: musta
- Mekaninen asennus: johtoon
- Spatiaalinen orientaatio: kulmaiset 90°
- Syttyvyysluokka: UL94V-0
- Tuotantosarja: SurLok Plus
- Mekaaninen kestävyys: 100 sykliä
- Napojen lukumäärä: 1
- Polarisaatio: 2
- Liittimien käyttötarkoitus: energianvarastointijärjestelmille
- Liittimen laji: naaras
- Sähköasennus: puristus
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | AMPHENOL |
| Liittimen tyyppi | virta- DC |
| Liittimen laji | naaras |
| Tuotantosarja | SurLok Plus |
| Nimellisvirta | 300A |
| Nimellisjännite | 1,5kV |
| Napojen lukumäärä | 1 |
| Spatiaalinen orientaatio | kulmaiset 90° |
| Mekaninen asennus | johtoon |
| Sähköasennus | puristus |
| Väri | musta |
| Liittimien käyttösovellus | energianvarastointijärjestelmille |
| Syttyvyysluokka | UL94V-0 |
| Johdon halkaisija | 70mm2 |
| Koskettimen tyyppi | 10,3mm |
| Mekaaninen kestävyys | 100 sykliä |
| Polarisaatio | 2 |
| Toimintalämpötila | -40...125°C |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €