- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- AC liittimet
- Ajoneuvoliittimet
- Audioliitinadapterit
- Aurinkopaneeli liittimet
- Banaaniliittimet ja johdot
- Centronics liittimet
- DC liittimet
- DIN ja Mini DIN liittimet
- EDAC liittimet
- Erikoisliittimet
- FFC/FPC liittimet
- G liittimet
- HDC liittimet
- HDMI liittimet
- IC kannat ja piikkirimat
- IDC liittimet
- IDC picoflex liittimet, rasteri 1,27mm
- Kiskoliittimet
- Korttiliittimet
- Matka-adapterit
- MDR liittimet
- Micro-Match liittimet, rasteri 1,27mm
- MIL-liittimet
- Mini-Clamp liittimet, rasteri 2mm
- Mittauskoskettimet ja johdot - Hirschman
- Modularliittimet
- Moninapakaapelisarjat
- Moninapaliittimet ja mikrofoniliittimet
- Optiset liittimet
- Plugit ja jakit
- Powercon liittimet
- Puristusliittimet ja terminaalit
- RCA liittimet
- RF koaksiaaliset liittimet
- Riviliittimet ja pikaliittimet
- RJ liittimet
- Signaaliliittimet ja piirilevyliittimet
- Speakonliittimet
- ST liittimet
- SWITCHCRAFT liittimet
- Teollisuusliittimet
- Tietokoneliittimet
- USB liittimet
- Venttiililiittimet
- Veneliittimet
- XLR liittimet ja tarvikkeet
- ZIF liittimet
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
LABORATORY CONNECTOR: 2MM BANANA - ADAPTER - 36A - 60VDC - PUNAINEN - 44.5MM
RDA-S4-P2-R



Valmistaja AXIOMET Asennus pistorasia 4 mm Kokonaispituus 44,5mm Laboratorioliittimen tyyppi banaani 2mm Nimellisjännite 60V DC Nimellisvirta 36A Liitin adapteri Liitoksen pinnoitus kullattu... Lue lisää
5,80 €(Sis.alv)
4,62 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: RDA-S4-P2-R
- Paino: 3.1 g
- Liitin: adapteri
- Nimellisvirta: 36A
- Nimellisjännite: 60V DC
- Asennus: pistorasia 4 mm
- Valmistaja: AXIOMET
- Väri: punainen
- Liitoksen materiaali: messinki
- Liitoksen pinnoitus: kullattu
- Kokonaispituus: 44,5mm
- Eristyksen materiaali: polyamidi
- Pakkauskoko: 2 kpl
- Tilattavissa 38 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | AXIOMET |
| Asennus | pistorasia 4 mm |
| Kokonaispituus | 44,5mm |
| Laboratorioliittimen tyyppi | banaani 2mm |
| Nimellisjännite | 60V DC |
| Nimellisvirta | 36A |
| Liitin | adapteri |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Liitoksen materiaali | messinki |
| Väri | punainen |
| Eristyksen materiaali | polyamidi |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista