- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja E-SWITCH Tuotantosarja CS Toimintalämpötila -40...85°C Kytkimen tyyppi kapasitiivinen Valaistus LED Valaistus regnasvalaistus Näppäinmuoto litteä Näppäinmuoto pyöreä Kytkentätapa... Lue lisää
9084,63 €(Sis.alv)
7238,75 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: CS7L2FP
- Paino: 30 g
- Asennus: paneelille
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: E-SWITCH
- Max. liitoksen resistanssi: 1Ohm
- Asennusaukon koot: Ø22,2mm
- Tuotantosarja: CS
- DC-kosketinkuormitus @R: 1A / 24V DC
- Kytkimen tyyppi: kapasitiivinen
- Kytkentätapa: OFF-ON
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 2
- Pysyvien asentojen määrä: 2
- Sähköinen käyttöikä: 50000000 sykliä
- Näppäimen merkintä: POWER
- Valaistuksen väri: punainen/vihreä/sininen
- Valaistus: LED
- Valaistus: regnasvalaistus
- Näppäinmuoto: pyöreä
- Näppäinmuoto: litteä
- Rungon koot: Ø25x17mm
- Koskettimien asetukset: SPST-NO
- Pakkauskoko: 100 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KYTKIN: KAPASITIIVINEN - AS: 2 - SPST-NO - 1A/24VDC - OFF-ON - CSOHM CS7L2FP
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | E-SWITCH |
| Tuotantosarja | CS |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Kytkimen tyyppi | kapasitiivinen |
| Valaistus | LED |
| Valaistus | regnasvalaistus |
| Näppäinmuoto | litteä |
| Näppäinmuoto | pyöreä |
| Kytkentätapa | OFF-ON |
| Näppäimen merkintä | POWER |
| Valaistuksen väri | punainen/vihreä/sininen |
| Koskettimien asetukset | SPST-NO |
| Asennusaukon koot | Ø22,2mm |
| Rungon koko | Ø25x17mm |
| Pysyvien asentojen määrä | 2 |
| Max. liitoksen resistanssi | 1ohm |
| DC-kosketinkuormitus @R | 1A / 24V DC |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| Sähköinen käyttöikä | 50000000 sykliä |
| Asennus | paneelille |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista