
HELLERMANNTYTON
MERKIT - MERKINTÄ: -1,7÷3,6MM - PVC - KELTAINEN - -65÷105°C - L: 4MM
531-00452
Tuotekoodi: HODS50-PVC-YE
52,60 €(Sis.alv)
41,91 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta




| Valmistaja | MUELLER ELECTRIC |
| Toimintalämpötila | 150°C |
| Johdon eristemateriaali | silikoni |
| Johdon ulkohalkaisija | 3,6mm |
| Johtimien lukumäärä | 1 |
| Kaapelin rakenne | 1x18AWG |
| Pakkauksen sisältö | 3m |
| Pakkauksen sisältö - ft | 10ft |
| Nimellisjännite | 3kV |
| Langan halkaisija | 18AWG |
| Langan laji | Cu |
| Johtojen ominaisuudet | joustava |
| Johtimen rakenne | monisäikeinen |
| Johdon tyyppi | mittausjohto |
| Eristeen väri | musta |





































































