- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja C.K Työkalun tyyppi eristeen kuorimislaite Johdon ulkohalkaisija 0,12...0,4mm Kuoritun eristeen pituus max. 50mm Ulkomitat 97x54mm Johdon koko 36AWG...26AWG Väri keltainen Eristetyn... Lue lisää
87,29 €(Sis.alv)
69,55 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: CK-3757-1
- Paino: 27.2 g
- Valmistaja: C.K
- Väri: keltainen
- Ulkoiset koot: 97x54mm
- Johdon koko: 36AWG...26AWG
- Työkalun tyyppi: eristeen kuorimislaite
- Johdon ulkohalkaisija: 0,12...0,4mm
- Eristetyn johdon laji: pyöreä
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KUORINTATYÖKALU - ØJOH: 0,12÷0,4MM - 36AWG÷26AWG 330009
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | C.K |
| Työkalun tyyppi | eristeen kuorimislaite |
| Johdon ulkohalkaisija | 0,12...0,4mm |
| Kuoritun eristeen pituus | max. 50mm |
| Ulkomitat | 97x54mm |
| Johdon koko | 36AWG...26AWG |
| Väri | keltainen |
| Eristetyn johdon laji | pyöreä |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista