- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Adapterimoduulit
- Anturimoduulit
- Audio-video moduulit
- Sulautettujen järjestelmien lisätarvikkeet
- IoT kommunikaatiomoduulit
- Liitinmoduulit
- Moottoriohjaimet
- Muunninmoduulit
- Muut moduulit
- Ohjelmoitavat kontrollerit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Relemoduulit
- Robotiikka ja RC
- RTC moduulit
- Virransyöttömoduulit
- Yhden piirilevyn tietokoneet
- IoT moduulit ja kehitysalustat
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja RAYTAC Kommunikaatiomoduulin tyyppi Bluetooth Low Energy Bluetoothin versio 5.1 Bluetoothin versio 5.2 Bluetoothin versio 5.4 Bluetoothin versio 5.0 Lähettimen teho 8dBm Ulottuvuus 60m... Lue lisää
20,88 €(Sis.alv)
16,63 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: MDBT42Q-PAT2
- Paino: 1 g
- Asennus: SMD
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: RAYTAC
- Virtalähteen jännite: 1,7...3,6V DC
- Koot: 16x10x2,2mm
- Antennin laji: PCB
- Vastaanottimen herkkyys: -96dBm
- Lisätoimitoja: AT-komentojen ohjaaminen
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
BLUETOOTH MODUULI LOW ENERGY - BLUETOOTH: 5.0,5.1,5.2,5.4 - 8DBM MDBT42Q-PAT2
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | RAYTAC |
| Kommunikaatiomoduulin tyyppi | Bluetooth Low Energy |
| Bluetoothin versio | 5.1 |
| Bluetoothin versio | 5.2 |
| Bluetoothin versio | 5.4 |
| Bluetoothin versio | 5.0 |
| Lähettimen teho | 8dBm |
| Ulottuvuus | 60m |
| Antennin laji | PCB |
| Virtalähteen jännite | 1,7...3,6V DC |
| Liitäntä | GPIO |
| Liitäntä | UART |
| Vastaanottimen herkkyys | -96dBm |
| Asennus | SMD |
| Koot | 16x10x2,2mm |
| Salaus | AES128 |
| Tietosiirtonopeus | 2Mbps |
| Kaista | 2,4GHz |
| Muisti | 24kB RAM |
| Muisti | 192kB FLASH |
| Komponentit | nRF52810 |
| Arkkitehtuurin laji | Cortex M4 |
| Syötön ja tulostuksen lukumäärä | 8 |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Lisätoimitoja | AT-komentojen ohjaaminen |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista