
FIBOX
SEINÄASENNUSKOTELO - X: 190MM - Y: 190MM - Z: 130MM - EK - POLYKARBONAATTI
EKHA 130 G
Tuotekoodi: EKHA130G
103,57 €(Sis.alv)
82,52 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | FIBOX |
| Tuotantosarja | SOLID |
| Yhteensopivat tuotteet | EKHA130 |
| Yhteensopivat tuotteet | FEX191913 |
| Yhteensopivat tuotteet | FEX191918 |
| Yhteensopivat tuotteet | PC191913 |
| Yhteensopivat tuotteet | PC191918 |
| Päällystemateriaali | sinkki |
| Materiaali | teräs |
| Paksuus | 1,5mm |
| Leveys | 148mm |
| Pituus | 148mm |
| Koteloihin tarkoitettujen lisätarvikkeiden tyyppi | asennuslevy |











