
FIBOX
ASENNUSLEVY - TERÄS - W: 148MM - L: 148MM - PAKS.: 1,5MM - PINNOITE: SINKKI
EKHVT
Tuotekoodi: EKHVT
10,68 €(Sis.alv)
8,51 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | FIBOX |
| Tiivistysluokka | IP66 |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Kotelon väri | harma |
| Kannen väri | läpinäkyvä |
| Kestävyys mekaanisiin vaurioihin | IK08 |
| Kannen materiaali | polykarbonaatti |
| Kotelon tyyppi | yleiskäyttökotelo |
| Toimintalämpötila | -40...80°C |
| Z-mitta | 130mm |
| Y-mitta | 188mm |
| X-mitta | 188mm |
| Kotelon materiaali | polykarbonaatti |
| Setin sisältö | asennusruuvit |
| Setin sisältö | kansiruuvit |
| Tuotantosarja | SOLID |


