
TECHNO
AC LIITIN-RUUVI TERMINAALI - NAARAS - TH405 - 10A - 400V - IP68
THB.405.B8A
Tuotekoodi: THB.405.B8A
41,24 €(Sis.alv)
32,86 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | TECHNO |
| Liittimen tyyppi | AC virta- |
| Sähköasennus | ruuvi terminaali |
| Liitin | pistorasia |
| Liittimen laji | naaras |
| Tuotantosarja | TH406 |
| Huippuvirta | 10A |
| Nimellisjännite | 400V |
| Ratojen lukumäärä | 8 |
| Johdon halkaisija | 0,25...1mm2 |
| Mekaninen asennus | paneelille |
| Mekaninen asennus | takamuutteri |
| Tiivistysluokka | IP68 |
| Lukitusjärjestelmä | ulkokierre |
| Käyttötarkoitus - sarja/valmistaja | TH405 |
| Paneelin paksuus | max. 12mm |
| Kauppanimi | TEEPLUG® |
| Toimintalämpötila | -40...125°C |





