
TECHNO
AC LIITIN-RUUVI TERMINAALI - NAARAS - TH406 - 10A - 400V - IP68
THB.406.C8A
Tuotekoodi: THB.406.C8A
27,95 €(Sis.alv)
22,27 €(alv 0%)
Tilattavissa 5 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TECHNO |
| Liittimen tyyppi | AC virta- |
| Sähköasennus | ruuvi terminaali |
| Liitin | pistoke |
| Liittimen laji | naaras |
| Tuotantosarja | TH405 |
| Huippuvirta | 10A |
| Nimellisjännite | 400V |
| Ratojen lukumäärä | 8 |
| Johdon halkaisija | 0,5...1mm2 |
| Tiivistysluokka | IP68 |
| Lukitusjärjestelmä | sisäkierre |
| Kauppanimi | TEEPLUG® |
| Toimintalämpötila | -40...125°C |
| Johdon ulkohalkaisija | 7...13,5mm |


