

PHOENIX CONTACT
LIITIN: RJ45 - PISTOKE - PIN: 8 - CAT: 6A - SUOJAAMATTOMAT - KULLATTU
1414395
Tuotekoodi: CUCSTDC1PGYSR4EA1
14,05 €(Sis.alv)
11,19 €(alv 0%)
Tilattavissa 6 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | LOGILINK |
| Johdon laji | S/FTP |
| Luokka: Ethernet | Cat 6a |
| Kaapelin/liittimen rakenne | molemmin puolin |
| Kaapelin/liittimen rakenne | RJ45-pistorasia |
| Versio | 1:1 - yhteys |
| Versio | rumpu- |
| Johtimen rakenne | rautamonisäikeinen |
| Langan laji | Cu |
| Suojan rakenne | Al-PET-muovi |
| Suojan rakenne | kuparimonisäikeinenpunos |
| Suojan rakenne | tuplasuojattu |
| Kaapelin pituus | 60m |
| Johdon eristemateriaali | LSZH |
| Eristeen väri | oranssi |
| Langan halkaisija | 26AWG |
| Johdon tyyppi | datasiirtoon |
| Johtojen ominaisuudet | pareittain kierretyt johtimet |
| Setin sisältö | johto |
| Setin sisältö | tekomateriaalista valmistettu kela |
| Toimintalämpötila | -10...60°C |
| Johdon ulkohalkaisija | 6mm |
| Materiaalin tyyppi | halogeeniton |
| parien määrä | 4 |
| Johtimien lukumäärä | 8 |






























































