- Liittimet ja kannat
- Antennit ja tarvikkeet
- Autoradiotarvikkeet
- Audio ja videovälijohdot
- Kaapelit
- RJ45 Ethernet kaapelit
- Asennuskaapelit
- Mittausjohdot
- Virtajohdot metritavara
- Tiedonsiirtokaapelit
- Moninapakaapelit
- Ohjaimien kaapelit
- Silikonijohdot
- Lämmönkestävät kaapelit
- Tulen kestävät kaapelit
- FLRY autoinstallaatio-kaapelit
- Koaksiaalikaapelit
- Audio-video kaapelit
- Nauhakaapelit
- Puhelinkaapelit
- Kierrekaapelit
- Vastuslangat
- Hopeoitu kuparilanka
- Kuparipalmikot
- Muut kaapelit
- Kaapelitarvikkeet
- Virtajohdot ja tarvikkeet
- Auton sisusta
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja LOGILINK Toimintalämpötila 0...60°C Suojan rakenne suojaamaton Johdon sisämitat 2,3x6,8mm Johtimien lukumäärä 6 Pakkauksen sisältö 100m Langan laji CCA Johtimen rakenne... Lue lisää
42,93 €(Sis.alv)
34,21 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: CM06
- Paino: 1.88 kg
- Eristeen väri: musta
- Toimintalämpötila: 0...60°C
- Valmistaja: LOGILINK
- Johdon poikkileikkauksen muoto: litteä
- Johdon sisämitat: 2,3x6,8mm
- Langan rakenne: lanka
- Tehdaspakkaus: 100m
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
PUHELINKAAPELI - LANKA - MUSTA 0÷60°C - LANKA: CCA CM06
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | LOGILINK |
| Toimintalämpötila | 0...60°C |
| Suojan rakenne | suojaamaton |
| Johdon sisämitat | 2,3x6,8mm |
| Johtimien lukumäärä | 6 |
| Pakkauksen sisältö | 100m |
| Langan laji | CCA |
| Johtimen rakenne | monisäikeinen |
| Johdon poikkileikkauksen muoto | litteä |
| Eristeen väri | musta |
| Johdon tyyppi | puhelin- |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista