- Liittimet ja kannat
- Antennit ja tarvikkeet
- Autoradiotarvikkeet
- Audio ja videovälijohdot
- Kaapelit
- RJ45 Ethernet kaapelit
- Asennuskaapelit
- Mittausjohdot
- Virtajohdot metritavara
- Tiedonsiirtokaapelit
- Moninapakaapelit
- Ohjaimien kaapelit
- Silikonijohdot
- Lämmönkestävät kaapelit
- Tulen kestävät kaapelit
- FLRY autoinstallaatio-kaapelit
- Koaksiaalikaapelit
- Audio-video kaapelit
- Nauhakaapelit
- Puhelinkaapelit
- Kierrekaapelit
- Vastuslangat
- Hopeoitu kuparilanka
- Kuparipalmikot
- Muut kaapelit
- Kaapelitarvikkeet
- Virtajohdot ja tarvikkeet
- Auton sisusta
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja LOGILINK Langan laji CCA Johtimen rakenne monisäikeinen Johdon poikkileikkauksen muoto litteä Eristeen väri musta Johdon tyyppi puhelin- Suojan rakenne suojaamaton Toimintalämpötila... Lue lisää
28,88 €(Sis.alv)
23,01 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: CM04
- Paino: 1.41 kg
- Eristeen väri: musta
- Toimintalämpötila: 0...60°C
- Valmistaja: LOGILINK
- Johdon poikkileikkauksen muoto: litteä
- Johdon sisämitat: 2,3x4,7mm
- Langan rakenne: lanka
- Tehdaspakkaus: 100m
- Tilattavissa yli 50 rlaTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
rla
| Valmistaja | LOGILINK |
| Langan laji | CCA |
| Johtimen rakenne | monisäikeinen |
| Johdon poikkileikkauksen muoto | litteä |
| Eristeen väri | musta |
| Johdon tyyppi | puhelin- |
| Suojan rakenne | suojaamaton |
| Toimintalämpötila | 0...60°C |
| Johdon sisämitat | 2,3x4,7mm |
| Johtimien lukumäärä | 4 |
| Pakkauksen sisältö | 100m |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €