- Liittimet ja kannat
- Antennit ja tarvikkeet
- Autoradiotarvikkeet
- Audio ja videovälijohdot
- Kaapelit
- Kaapelitarvikkeet
- Virtajohdot ja tarvikkeet
- Auton sisusta
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja FIX&FASTEN Tarvikkeen tyyppi läpivienti Rungon materiaali polyamidi Rungon väri musta Paneelin paksuus max. 1,6mm Koko D 7,3mm Koko C 16,5mm Koko A 19mm Koko B 22,5mm Tuotteen liitteet:... Lue lisää
2,07 €(Sis.alv)
1,65 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: NB-19
- Paino: 0.7 g
- Valmistaja: FIX&FASTEN
- Koko D: 7,3mm
- Koko A: 19mm
- Koko C: 16,5mm
- Paneelin paksuus: max. 1,6mm
- Rungon materiaali: polyamidi
- Rungon väri: musta
- Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: läpivienti
- Koko B: 22,5mm
- Pakkauskoko: 10 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
LÄPIVIENTI - POLYAMIDI - MUSTA - MAX.1,6MM NB-19
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | FIX&FASTEN |
| Tarvikkeen tyyppi | läpivienti |
| Rungon materiaali | polyamidi |
| Rungon väri | musta |
| Paneelin paksuus | max. 1,6mm |
| Koko D | 7,3mm |
| Koko C | 16,5mm |
| Koko A | 19mm |
| Koko B | 22,5mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista