- Liittimet ja kannat
- Antennit ja tarvikkeet
- Autoradiotarvikkeet
- Audio ja videovälijohdot
- Kaapelit
- Kaapelitarvikkeet
- Virtajohdot ja tarvikkeet
- Auton sisusta
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja ALPHA WIRE Toimintalämpötila -20...100°C Rungon väri tummanharmaa Läpivientikappaleen kierre PG7 Kierre laji PG Rungon materiaali polyamidi Johdon ulkohalkaisija 3...6,5mm Kierteen... Lue lisää
36,74 €(Sis.alv)
29,28 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: PPC7-SL080
- Paino: 53.2 g
- Tiivistysluokka: IP68
- Tiivistysluokka: IP66
- Kierteen pituus: 8mm
- Toimintalämpötila: -20...100°C
- Valmistaja: ALPHA WIRE
- Rungon materiaali: polyamidi
- Rungon väri: tummanharmaa
- Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: läpivienti
- Johdon ulkohalkaisija: 3...6,5mm
- Kierre laji: PG
- Avaimen koko: 15mm
- Setin sisältö: tiiviste
- Setin sisältö: mutteri
- Setin sisältö: läpivienti
- Tilattavissa 3 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | ALPHA WIRE |
| Toimintalämpötila | -20...100°C |
| Rungon väri | tummanharmaa |
| Läpivientikappaleen kierre | PG7 |
| Kierre laji | PG |
| Rungon materiaali | polyamidi |
| Johdon ulkohalkaisija | 3...6,5mm |
| Kierteen pituus | 8mm |
| Avaimen koko | 15mm |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 10kpl |
| Tiivistysluokka | IP66 |
| Tiivistysluokka | IP68 |
| Tarvikkeen tyyppi | läpivienti |
| Setin sisältö | läpivienti |
| Setin sisältö | mutteri |
| Setin sisältö | tiiviste |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €