- Liittimet ja kannat
- Antennit ja tarvikkeet
- Autoradiotarvikkeet
- Audio ja videovälijohdot
- Kaapelit
- Kaapelitarvikkeet
- Virtajohdot ja tarvikkeet
- Auton sisusta
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja LAPP Kierteen pituus 14mm Rungon väri vaaleanharmaa Läpivientikappaleen kierre PG48 Kierre laji PG Rungon materiaali polyamidi Tuotantosarja SKINTOP® Kauppanimi SKINTOP® ST... Lue lisää
32,37 €(Sis.alv)
25,79 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ST-PG-48-RAL-7035
- Paino: 0.11 kg
- Tiivistysluokka: IP68
- Kierteen pituus: 14mm
- Toimintalämpötila: -20...80°C
- Valmistaja: LAPP
- Yhteensopivuus normin kanssa: UL 514B
- Tuotantosarja: SKINTOP®
- Rungon materiaali: polyamidi
- Rungon väri: vaaleanharmaa
- Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: läpivienti
- Johdon ulkohalkaisija: 39...44mm
- Kierre laji: PG
- Avaimen koko: 65mm
- Tilattavissa 9 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | LAPP |
| Kierteen pituus | 14mm |
| Rungon väri | vaaleanharmaa |
| Läpivientikappaleen kierre | PG48 |
| Kierre laji | PG |
| Rungon materiaali | polyamidi |
| Tuotantosarja | SKINTOP® |
| Kauppanimi | SKINTOP® ST |
| Yhteensopivuusnormi | UL 514B |
| Toimintalämpötila | -20...80°C |
| Johdon ulkohalkaisija | 39...44mm |
| Avaimen koko | 65mm |
| Huomio! | ei sisällä mutteria |
| Tiivistysluokka | IP68 |
| Tarvikkeen tyyppi | läpivienti |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €