- Liittimet ja kannat
- Antennit ja tarvikkeet
- Autoradiotarvikkeet
- Audio ja videovälijohdot
- Kaapelit
- Kaapelitarvikkeet
- Virtajohdot ja tarvikkeet
- Auton sisusta
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja BM GROUP Tarvikkeen tyyppi läpivienti Läpivientikappaleen kierre PG36 Tiivistysluokka IP68 Rungon materiaali polyamidi Rungon väri musta Johdon ulkohalkaisija 25...32mm Kierteen pituus... Lue lisää
5,03 €(Sis.alv)
4,01 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: BM4736N
- Paino: 7.6 g
- Tiivistysluokka: IP68
- Kierteen pituus: 15mm
- Toimintalämpötila: -20...90°C
- Valmistaja: BM GROUP
- Rungon materiaali: polyamidi
- Rungon väri: musta
- Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: läpivienti
- Johdon ulkohalkaisija: 25...32mm
- Kierre laji: PG
- Setin sisältö: tiiviste
- Setin sisältö: mutteri
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
LÄPIVIENTI - PG36 - IP68 - POLYAMIDI - MUSTA BM4736N
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | BM GROUP |
| Tarvikkeen tyyppi | läpivienti |
| Läpivientikappaleen kierre | PG36 |
| Tiivistysluokka | IP68 |
| Rungon materiaali | polyamidi |
| Rungon väri | musta |
| Johdon ulkohalkaisija | 25...32mm |
| Kierteen pituus | 15mm |
| Kierre laji | PG |
| Setin sisältö | mutteri |
| Setin sisältö | tiiviste |
| Toimintalämpötila | -20...90°C |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista